Zdjęcie ilustracyjne / Pixabay

W sobotę wieczorem doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 343 niedaleko Kuczyna. Dwóch młodych mężczyzn jechało autem, które roztrzaskało się na drzewie. Jeden z poszkodowanych zmarł w szpitalu.

Ochotnicza Straż Pożarna JOT Krobia przekazała w mediach społecznościowych, że w sobotę 16 września zostali zadysponowani do wypadku drogowego na dw343 niedaleko miejscowości Kuczyna.

Strażacy-ochotnicy poinformowali, że w zderzeniu udział brał jeden samochód osobowy, a poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala.”Zadaniem strażaków było m.in.: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora, użycie narzędzi hydraulicznych, udzielenie pierwszej pomocy, pomoc ZRM oraz kierowanie ruchem” – czytamy w komunikacie OSP JOT Krobia.

Z kolei serwis gostynska.pl ustalił, że jeden z poszkodowanych zmarł w szpitalu. – Po wykonaniu dostępu, służby medyczne mogły w pełni zaopatrzyć te osoby. Obaj mężczyźni w wieku dwudziestu kilku lat byli nieprzytomni. Obrażenia, jakich doznali, miały charakter typowo komunikacyjny: złamania, zbicia, otarcia oraz stłuczenia i krwawienia – powiedzia lokalnemu serwisowi aspirant sztabowy Wojciech Idkowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Komentarze: