Obyczajowy skandal w powiecie sławieńskim. Rodzice uprawiali seks i swoje wyczyny nagrywali oraz fotografowali. Wszystko w obecności 2-letniego dziecka. Policjanci nagrania odkryli… przypadkiem, bo mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Teraz jego i żony sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Sławnie.

Dwójka rodziców kochała się i rejestrowała swoje wyczyny.

– Z naszych ustaleń wynika, że 38-latek i jego partnerka mieli współżyć płciowo w obecności 2-letniego dziecka – mówi Jarosław Płachta, prokurator ze Sławna. – Para nagrywała filmy z tego, co robiła oraz fotografowała się. Materiały te zostały zabezpieczone i są dowodem w sprawie.

Prokurator informuje, że pan i pani mają zarzut, wspólnie i w porozumieniu, prezentowania małoletniemu dziecku treści pornograficznych. To nie wszystko.

– Wydałem postanowienie o uzupełnieniu zarzutów mężczyźnie. Konkretnie o kierowanie autem pod wpływem środków odurzających. To jest amfetaminy i kokainy – wymienia prokurator. 

– Został on zatrzymany przez policję w Warszkowie i takie są jej ustalenia. Później – w trakcie wykonywanych czynności – znaleziono jeszcze 235 gram amfetaminy oraz 21 gram marihuany. Wobec tego 38-latek odpowie również za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania innym osobom w celu uzyskania korzyści finansowej. To w trakcie podjętych czynności natrafiono na nagrania i zdjęcia– dodaje.

Prokurator mówi, że wnioskował do Sądu Rejonowego w Sławnie o tymczasowy areszt dla 38-latka i sąd się do tego przychylił wydając decyzję o areszcie na trzy miesiące.

Komentarze: