Policjanci szukali trzyletniej dziewczynki, która nocą zniknęła spod opieki babci. Śpiące dziecko odnaleźli w szafie w mieszkaniu.

Do tego zdarzenia, które początkowo wyglądało bardzo dramatycznie, doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Ostrowcu Św. 53-letnia kobieta opiekowała się swoją trzyletnią wnuczką.

Kiedy dziewczynka spała, jej babcia na chwilę wyszła z mieszkania. Po powrocie stwierdziła, że dziecka nie ma. Poszukiwania trzylatki nie dały żadnych rezultatów. Zrozpaczona kobieta zawiadomiła policję.

– Przybyli na miejsce policjanci rozpoczęli przeszukiwanie domu, w którym spała trzylatka. Poszukiwania dość szybko zakończyły się sukcesem. Dziecko znaleziono w jednej z domowych szaf. Kiedy funkcjonariusze otworzyli drzwi szafy, odnaleźli tam śpiącą dziewczynkę – powiedziała asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

– Ta historia akurat zakończyła się szczęśliwie. Apelujemy jednak do dorosłych, aby podczas opieki nad dziećmi wykazywali się rozwagą. O nieszczęście nietrudno – dodała policjantka.

Komentarze: