Dramatyczne sceny w Złotych Tarasach! W sobotę, 20 listopada klienci w ostatniej chwili powstrzymali kobietę przed samobójczym skokiem! Kilka minut po godz. 20 zobaczyli, jak 43-letnia kobieta przekłada nogę przez barierkę. Udało się ją powstrzymać i przekazać pod opiekę pogotowia. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że niedoszła samobójczyni ma problemy ze zdrowiem.

To kolejna próba samobójcza w największej warszawskiej galerii handlowej. O incydencie jako pierwsi poinformowali dziennikarze portalu Wawa Info. W sobotę około godziny 21:20 dzięki zdecydowanej postawie klientów, udało ocalić się ludzkie życie. Świadkowie zdarzenia złapali w ostatniej chwili desperatkę i nie dopuścili do niechybnej śmierci. Skok z wysokości drugiego poziomu galerii handlowej mógłby okazać się śmiertelny. Klienci zaalarmowali ochronę obiektu, która zaopiekowała się 43-latką do czasu przyjazdu służb. – Policjanci przybyli na miejsce zajęli się kobietą i przekazali ją pod opiekę pogotowia – powiedział Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji w rozmowie z Super Expressem.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że została zabrana przez pogotowie do szpitala na ul. Nowowiejskiej. Kobieta leczy się psychiatrycznie. Tym razem udało się zapobiec nieszczęściu, niestety na przełomie października i listopada na terenie galerii doszło do dwóch tragedii.

Komentarze: