20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Gwarantujemy anonimowość.

Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!

Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Komentarze:

8 KOMENTARZE

  1. Podsumowujac….sa 3 ofiary zabojstwa…czlowiek ktory ucieka….20 tys.za cialo lub info. o osobie…gdzie sie znajduje…i wszelakie info…..lecz gdzie jest obrona…cokolwiek ,bo wyrok juz jest winny…po sprawiedliwym osadzeniu sam go zastrzele jezeli bedzie winny i osąd bedzie sparawiedliwy😁pozdr

  2. A jak do tej pory jest 20 tys.bo policja dupy daje…morderca…3 osoby…oblawa i nic…i psy.z niemiec i nic…ktos mu pomaga,bo wierzy ze …cos moze nie teges,moze i winny…zabil…ale rutynowe działanie i myslenie nic tu nie da…

  3. Bo to wogole dziwna sprawa ze nikt wcześniej sie nie.domyslal o niczym…wezwanie policji…zony zabitego,jakie wezwanie slowa poprosze wszystko policja ratunku…czy policja.ten.i ten.strzela.jak pojebany…dzienik śledczy z nazwy widze jest tylko….powtarza bez nowych faktow…okej

Zostaw odpowiedź

Wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwe