22-latek zgwałcił 14-latkę. Upił ją, a następnie zastraszał

0
1997
Autor: KWP Lublin

Zaczęło się niewinnie, od internetowej znajomości, a skończyło… horrorem. Śledczy podejrzewają, że 22-latek zabrał 14-latkę do swojego mieszkania, „wlewał” w nią alkohol, gwałcił i groził. Nastolatce udało się uciec. 22-latek został zatrzymany. Najbliższe miesiące spędzi za kratami. Jeśli zarzuty się potwierdzą, grozi mu 15 lat więzienia.

Policja i prokuratura podejrzewa, że 22-letni mieszkaniec Lublina zgwałcił 14-latkę! W swoim mieszkaniu na Czechowie miał zgotować jej piekło:

-14-latka spotkała się w centrum miasta z wcześniej poznanym w internecie 22-latkiem. Mężczyzna zaprosił nastolatkę do swojego mieszkania. Tam miał ją zmuszać do picia alkoholu, grozić oraz zgwałcić – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Nastolatka uciekła i zaalarmowała sąsiadów, którzy wezwali policję. Gdy mundurowi pojawili się na miejscu – zastali 22-latka na klatce schodowej jego bloku. Był kompletnie pijany.

-Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mężczyzna po wytrzeźwieniu trafił do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące zgwałcenia i lekkiego uszkodzenia ciała oraz rozpijania małoletniej – informuje Gołębiowski.

22-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu, gdzie poczeka na proces. Grozi mu kara 15 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here