Pixabay

Tragedia w miejscowości Biedaszki (powiat kętrzyński). Pociąg śmiertelnie potrącił 26-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu na skutek licznych obrażeń ciała. Policja bada okoliczności tego zdarzenia. 

W poniedziałek (14 września) o godzinie 19:50 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg relacji Szczecin Główny – Białystok. Do tragicznego zdarzenia doszło na szlaku kolejowym Tołkiny-Kętrzyn przed miejscowością Biedaszki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 26-letni mężczyzna częściowo leżał na torowisku. Maszynista natychmiast włączył sygnały ostrzegawcze oraz podjął próbę hamowania. Mężczyzna nie reagował. Prowadzący lokomotywę nie zdołał wyhamować i potrącił mieszkańca gminy Kętrzyn. 26-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. W wyniku licznych obrażeń ciała zmarł.

Maszynista był trzeźwy w chwili zdarzenia. Pociągiem podróżowało stu pasażerów. Nikomu z podróżujących nic się nie stało. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Komentarze:

Zostaw odpowiedź

Wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwe