Atak nożowniczki w szkole w Zielonej Górze! Ranne trzy dziewczynki

0
55

Do przerażających chwil doszło dzisiaj w liceum nr 5 w Zielonej Górze. 16-latnia Kinga zaatakowała swoje koleżanki nożem. Do tragedii doszło rano.

We wtorek o godzinie 9 rano otrzymaliśmy informację, że w V LO w Zielonej Górze uczennica w wieku 17 lat zaatakowała kuchennymi nożami trzy inne przypadkowe uczennice. Sprawczyni ataku została zatrzymana. Pokrzywdzone uczennice zostały opatrzone i przewiezione do szpitala. Nic nie zagraża ich zdrowiu – powiedziała  podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej komendy policji.

Jak poinformowała podinsp. Barska dwie uczennice zostały ranne w plecy, trzecia ma rozcięty nożem łuk brwiowy.

Napastniczkę zatrzymali nauczyciele, chwilę później pojawili się policjanci – dodała rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną ataku. Napastniczka najprawdopodobniej przyniosła noże z domu. Zaatakowane dziewczyny były uczennicami tego samego liceum, ale nie chodziły do jednej klasy z napastniczką.

Z informacji reportera portalu gazetalubuska.pl wynika, że 17-latka zamieściła wcześniej na swoim koncie na snapchacie enigmatyczną informację, że coś się wkrótce wydarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here