42-letni mężczyzna zaatakował nożem 44-letnią komornik i pracownika kancelarii komorniczej w Łukowie na Lubelszczyźnie. Wezwana na miejsce policja musiała użyć broni.

Do ataku nożownika doszło około godziny 12:00 w budynku, w którym znajdują się dwie kancelarie komornicze. Według naszych nieoficjalnych informacji, 42-letni dłużnik wszczął awanturę w jednej z kancelarii, opluł i uderzył jej pracownika.

Następnie wszedł do drugiej kancelarii i tam zaatakował nożem dwie osoby. Poważnie ranił komorniczkę. Kobieta była reanimowana na miejscu. Zmarła w szpitalu. Jej pomocnik także trafił do szpitala – ze wstępnych informacji wynika, że jego rany nie są aż tak poważne.

Na miejsce wezwana została policja. Agresor rzucił się na funkcjonariuszy z nożem. Jeden z interweniujących mundurowych użył broni. 42-latek został raniony w brzuch. Życiu sprawcy nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna pochodzi z Woli Mysłowskiej. Prawdopodobnie był dłużnikiem.

Trwa wyjaśnianie, dlaczego 42-latek zaatakował.

Ustalamy co się stało, co kierowało tym 42-latkiem – mówił nadkomisarz Andrzej Fiołek, rzecznik lubelskiej policji. Agresywnemu mężczyźnie grozi dożywocie.

Być może kobieta przeprowadzał u niego egzekucję komorniczą lub planowała ją.

Komentarze: