W Mirosławcu Górnym grupka młodych osób zaczepiła mężczyznę i między nimi wywiązała się bójka. Dwie 16-letnie dziewczyny zaatakowały 37-latka pałką teleskopową. Mężczyzna nie był dłużny i wyciągnął nóż. Skutki tej bójki były tragiczne.

Jak informuje portal widal.pl, mężczyzna, którego zaatakowała patologiczna młodzież, zaczął dźgać ich nożem. Jedna z nastolatek została ugodzona. Jak się później okazało była w ciąży. Ponadto 37-latek również przypuścił szturm na 24-letniego mężczyznę, ale ten nie odniósł poważnych ran.

Po akcji mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i groził, że spowoduje wybuch. Początkowo na miejscu byli tylko policjanci i strażacy, ale ich próby wejścia do mieszkania nie przyniosły efektu. Do akcji musieli wkroczyć antyterroryści ze Szczecina. Gdy udało im się dostać do mieszkania, zauważyli, że mężczyzna jest ranny. Prawdopodobnie sam zadał sobie ranę nożem. Okazało się również, że 37-latek wcześniej leczył się psychiatrycznie.

Fot. Screen Spotted Mirosławiec

Od spottera:"Atak 4 na 1. Młodzież będąca po wpływem alkoholu od dłuższego czasu zaczepia tego faceta. Musiało dojść do tragedii. Gdzie są rodzice tej patologii? Tutaj już nie można czuć się bezpiecznie. Proszę o wrzucenie na stronę ku przestrodze."ZAKAZ KOPIOWANIA FILMU NA INNE PROFILE!

Opublikowany przez Spotted: Mirosławiec i okolice Środa, 22 lipca 2020

Komentarze: