Tajemnicza śmierć pod Wrocławiem. Na dachu jednego z budynków mieszkalnych w miejscowości Samotwór w gminie Kąty Wrocławskie, znaleziono w niedzielę rano zwłoki ponad 90-letniej kobiety.

Ciało starszej kobiety znaleziono w niedzielę rano na dachu budynku przy ul. Głównej w Samotworze pod Wrocławiem. Jest to trzypiętrowy budynek mieszkalny z przybudówką i to właśnie na niej znaleziono zwłoki. Nad przybudówką jest jeszcze fragment części mieszkalnej z budynku. Według zgłoszenia, jakie odebrali strażacy, kobieta miała spaść z wysokości (okna lub dachu w części nad przybudówką).

Ciało kobiety znaleźli mieszkańcy, którzy poinformowali służby ratunkowe. Na miejscu interweniowali strażacy, pogotowie ratunkowe, policja i prokuratura. Lekarz stwierdził zgon kobiety, która miała ponad 90 lat. Okoliczności jej śmierci będą szczegółowo badane. Nie wiadomo na razie, czy i skąd dokładnie spadła, jak miałaby się znaleźć w oknie lub tym bardziej na dachu budynku, ani jak znalazła się na dachu przybudówki.

Komentarze: