Materiały policyjne

W miejscowości Gościeradów Folwark koło Kraśnika (województwo lubelskie) doszło do tragicznego wypadku – samochód z dużą siłą uderzył w drzewo na łuku drogi. Zginęło dwóch pasażerów w wieku 19 lat. Kierowca samochodu – również 19-letni – trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj w nocy około godziny 2:00 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Gościeradów Folwark. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A3 jadąc prawdopodobnie z dużą prędkością na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku odniesionych obrażeń dwóch 19-letnich mieszkańców gminy Gościeradów, którzy byli pasażerami zmarło na miejscu zdarzenia. Natomiast kierujący pojazdem, również 19-letni mieszkaniec gminy Gościeradów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Od młodego kierowcy została pobrana krew w celu sprawdzenia jego stanu trzeźwości.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Komentarze: