Para mieszkańców Kłodzka – 28-letni mężczyzna i 22-letnia kobieta – wkrótce stanie przed sądem. Są oskarżeni o gwałcenie własnych dzieci oraz nagrywanie i rozpowszechnianie filmów i zdjęć z dziecięcą pornografią. Na ich trop polskie służby wpadły dzięki informacjom australijskiej i kanadyjskiej policji oraz Interpolu.

Akt oskarżenia przeciwko parze zwyrodnialców trafił już do Sądu Okręgowego w Świdnicy. Poinformowało o tym Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. Zostali oskarżeni o zbrodnie zgwałcenia małoletnich oraz produkcję i rozpowszechnianie za pośrednictwem internetu materiałów prezentujących seksualne wykorzystywanie osób małoletnich.

Z ustaleń śledczych wynika, że para wykorzystywała trójkę dzieci co najmniej od roku. Jedno z nich, najmłodsze, było ich wspólnym dzieckiem. Dwoje pozostałych to dzieci z poprzednich związków 28-latka i 22-latki.

Prokurator zarzucił oskarżonym dokonanie zbrodni wspólnego zgwałcenia jednego z dzieci. Mężczyzna ma na sumieniu zgwałcenie całej trójki.

To nie wszystko. Para nagrywała to, co robiła z dziećmi, a filmiki i zdjęcia sprzedawała innym zwyrodnialcom. I to właśnie dzięki tym zdjęciom i filmikom służby wpadły na ich trop. Zainteresowały się nimi australijska i kanadyjska policja oraz Interpol . To oni ustalili, że trop prowadzi do Polski. Sprawą zajęła się polska prokuratura i policja.

Parę zatrzymano w ubiegłym roku. W trakcie przeszukania u oskarżonego mężczyzny ujawniono 4 tysiące zdjęć o charakterze pedofilskim i zoofilskim.

Sąd wyraził zgodę na tymczasowe aresztowanie 28-latka i 22-latki. Kilka dni temu do sądu skierowano akt oskarżenia

Komentarze: