Tragedia w Złotych Tarasach w centrum Warszawy. Młoda kobieta spadła z wysokości czwartego piętra na poziom minus jeden. Niestety, nie udało się jej uratować. To kolejny dramat, jaki w ostatnich dniach rozegrał się w stołecznym centrum handlowym. W ubiegły czwartek zginął tam mężczyzna, który spadł z ruchomych schodów.

Dramat w stołecznym centrum handlowym. Około godziny 14:30 w Złotych Tarasach doszło do kolejnego potwornego zdarzenia. Zginęła młoda kobieta.

– Młoda kobieta w wieku około 40 lat spadła z czwartego piętra na poziom minus jeden. Trwa ustalanie tożsamości kobiety. Na miejscu zdarzenia trwają czynności śledcze pod nadzorem prokuratora – przekazał Fakt.pl podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I (Śródmieście).

– Na razie nie wiemy, jak doszło do zdarzenia. Jest to przedmiotem śledztwa – dodał oficer prasowy śródmiejskiej policji.

Stołeczni policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności potwornego zdarzenia, które rozegrało się tuż przy dworcu Warszawa Centralna. Co doprowadziło do kolejnej tragedii w Złotych Tarasach?

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że była to skuteczna próba samobójcza. Na nagraniach monitoringu widać, że kobieta weszła na barierki i skoczyła.

Komentarze: