Koszmar czwórki dzieci w restauracji w Gdańsku

Świadkami prawdziwego dramatu byli w sobotę wieczorem pracownicy jednej z restauracji w gdańskim Nowym Porcie. W lokalu stołowały się dwie kobiety, które pod opieką miały czworo dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obie były kompletnie pijane! Świadkowie twierdzą, że najmłodsze dziecko dwukrotnie wypadło z wózka. Dziewczynka miała też na ciele oparzenia pierwszego stopnia. Na miejsce wezwano policję.

W sobotę wieczorem policjanci z komisariatu w Nowym Porcie zostali zaalarmowani przez obsługę jednej z restauracji o tym, że w lokalu przebywają dwie kobiety, które są pijane i mają pod swoją opieką czwórkę dzieci.

– Na miejsce pilnie przyjechali policjanci, którzy zatrzymali mieszkanki Ełku, 45-letnią kobietę oraz jej 23-letnią córkę. Młodsza miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a jej matka ponad 2 promile. Kobiety miały opiekować się czwórkę swoich dzieci w wieku od 1,5 roku do 9 lat. Dzieci były głodne i przegrzane, a policjanci dali im soki i swoje jedzenie. Zajęli również ich uwagę na czas trwania interwencji wobec kobiet, dając im policyjne upominki – przekazała asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here