Mężczyzna zgłosił morderstwo trzech osób oraz pożar budynku

Dziś przed godziną 15, do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie, wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało że w Nowej Wsi w powiecie oświęcimskim doszło do niewyobrażalnej tragedii.

Zgłaszający przekazał informacje operatorowi numeru alarmowego, że w domu doszło do morderstwa trzech osób a on sam stał się potencjalnym celem dla sprawcy. Dodatkowo mężczyzna przekazał że budynek, w którym znajdują się ofiary stanął w płomieniach.

Informacja o zdarzeniu natychmiast została przekazana do służb ratunkowych. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano zastępy straży pożarnej z okolicznych OSP oraz PSP w Oświęcimiu. Po przybyciu na miejsce strażacy nie stwierdzili oznak pożaru.

Policjanci zatrzymali na miejscu osobę z zaburzeniami psychicznymi, która wymyśliła całe zdarzenie oraz zadzwoniła na numer alarmowy przekazując fałszywe informacje. Wcześniej w budynku doszło jedynie do awantury domowej.

Dom został sprawdzony przez strażaków oraz funkcjonariuszy Policji. Nie ujawniono żadnych ofiar. Mężczyzna został zatrzymany przez Policję.

Fot. www.oswiecim112.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here