Pokazywał genitalia kobietom i dzieciom! Golas biegał po północy Poznania

0
13

Niepokojące doniesienia z Naramowic w Poznaniu. Portal epoznan.pl poinformował, że w tej dzielnicy miasta grasuje mężczyzna, który obnaża się przed kobietami i dziećmi. Golas jest dobrze znany poznańskiej policji.

Lokalny portal epoznan.pl otrzymał od czytelników informacje, że na Naramowicach grasuje ekshibicjonista, który napastuje kobiety i dzieci. Miał on publicznie się masturbować i zaczepiać głównie kobiety oraz dzieci!

Informacja o tych zajściach pojawiła się na facebookowej grupie „Naramowice – sąsiedzi”. Znalazło się tam zdjęcie mężczyzny, a sprawa została zgłoszona na policję. Golas został już zatrzymany.

– 8 czerwca poinformowano nas, że obnażał się przed dziećmi. Został zatrzymany 11 czerwca, w Boże Ciało. Rzeczywiście po 48 godzinach został wypuszczony. Postawiono mu zarzuty i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Czeka na proces – przekazał w rozmowie z epoznan.pl Piotr Garstka z Wielkopolskiej Policji.

Mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł lub nagany. Mimo to mieszkańcy Naramowic boją się, że golas wróci i dalej będzie napastować kobiety oraz dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here