Policjant zwrócił uwagę imprezowiczom. Został pobity do nieprzytomności!

W nocy z piątku na sobotę w jednej z miejscowości na Dolnym Śląsku do nieprzytomności został pobity policjant. Funkcjonariusz zwrócił uwagę dwóm mężczyznom, którzy imprezowali zbyt głośno, nie dając spać sąsiadom. Imprezowicze rzucili się na policjanta, kopiąc i bijąc go po całym ciele. Pobity funkcjonariusze trafił do szpitala, a sprawcy do policyjnego aresztu.

W nocy z piątku na sobotę (19/20 czerwca) w jednej z miejscowości na Dolnym Śląsku dwaj mężczyźni w wieku 25 i 31 lat urządzili sobie głośną imprezę. Mimo później pory słuchali bardzo głośno muzyki i zachowywali się wyjątkowo hałaśliwie, zakłócając w ten sposób spokój sąsiadom. Ok. godz. 3 nad ranem imprezowiczom postanowił zwrócić uwagę policjant po służbie.

Funkcjonariusz poszedł do mężczyzn, prosząc ich, by zachowywali się ciszej. Mężczyźni, mimo że wiedzieli, że mają do czynienia z funkcjonariuszem, zareagowali agresją. Przeskoczyli przez ogrodzenie i zaatakowali policjanta, kopiąc go i bijąc po całym ciele. Pobity policjant stracił przytomność i trafił do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń, które zagrażałyby jego życiu.

– Sprawcy, którzy w momencie zdarzenia byli nietrzeźwi, zostali szybko zatrzymani i trafili do właściwej terytorialnie jednostki policji – informuje sierż. szt. Przemysław Ratajczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. – W chwili obecnej trwają czynności, które mają na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia i jego przebiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here