Autor: EAST NEWS

Przy drodze S7 w okolicach miejscowości Koszwały znaleziono ciało byłego piłkarza Lechii Gdańsk – Henryka Kliszewicza. Na razie przyczyny śmierci 71-latka nie są znane.

Henryk Kliszewicz przez wiele lat był piłkarzem gdańskiej Lechii. W zespole z Pomorza występował w latach 1975-1979. Barw Lechii bronił w 116 spotkaniach. Wcześniej występował w Arce Gdynia.

Dramat Kliszewicza rozpoczął się w niedzielę 13 września. 71-latek wyszedł wówczas z domu i od tamtej pory nie było z nim kontaktu. Wszczęto poszukiwania byłego piłkarza. Niestety ich finał był tragiczny. Ciało Kliszewicza zostało znalezione przy drodze.

„W piątek w godzinach popołudniowych zostaliśmy powiadomieni przez mężczyznę, który przy drodze serwisowej S-7 w miejscowości Koszwały zatrzymał się na odpoczynek w miejscu tzw. MOP. Powiedział, że najprawdopodobniej w zaroślach jest ciało osoby” – przekazał sierż. szt. Jakub Radziwilski z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim.

Przyczyny śmierci Kliszewicza będą ustalane przez prokuraturę. Jak na razie służby wykluczyły, aby przy zgonie byłego zawodnika udział miały osoby trzecie.

Komentarze: