Tragedia pod Radomskiem. 11-latka zginęła na hulajnodze na oczach mamy!

Tragiczny wypadek pod Radomskiem. W piątek 12 czerwca 2020 r. ok. godz. 18.00 w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki przez samochód osobowy. Niestety, nie udało się jej uratować.

Do tragicznego wypadku doszło piątek 12 czerwca 2020 r. ok. godz. 18.00 w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz. 11-letnia dziewczynka jechała na hulajnodze. Obok niej na rowerze poruszała się jej mama. Trzymała dziewczynkę za rękę. W pewnym momencie 11-latka puściła dłoń i zmieniła pas z lewego na prawy. Tuż za nimi samochodem osobowym jechała 19-letnia kobieta. Doszło do zderzenia.

– Gdy 19-latka zbliżała się do kobiety i jej córki, dziewczynka puściła rękę matki i zaczęła zjeżdżać na prawy pas, wprost pod koła samochodu – mówi dla serwisu radomsko24.pl Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Wiadomo, że 19-letnia kierująca chciała uniknąć zderzenia. Starała się zatrzymać pojazd, ale na daremno. Na miejsce wypadku przyjechali policjanci. Mimo reanimacji dziewczynki nie udało się uratować.

1 KOMENTARZ

  1. Hulajnogi absolutnie nie powinny poruszać się jezdniami wśród pojazdów samochodowych. Zwykłe hulajnogi na chodnik, elektryczne na ścieżkę rowerową!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here