Wczoraj po północy na Krupówkach w Zakopanem w województwie Małopolskim, doszło do bijatyki z tragicznym finałem.

Jedna z osób została ciężko ranna. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, strażaków i policjantów. Udzielono pomocy poszkodowanym. Rannego w stanie ciężkim zabrano do szpitala. W karetce reanimowano poszkodowanego.

Do zdarzenia doszło przed godz. 2.00 na ul. Kościuszki tuż przy Krupówkach.

Grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni. Wywiązała siTrę bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli.

– Na miejscu pierwszy z policyjnych patroli był bardzo szybko i to policjanci jako pierwsi podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego. Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny – zagrażający życiu – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik tatrzańskiej policji.

– Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Powiadomiono prokuratora. Zabezpieczamy nagrania z kamer monitoringu i przesłuchujemy świadków. Czynności, mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić sprawców, trwają – mówi Roman Wieczorek.

Komentarze:

Zostaw odpowiedź

Wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwe