Tragiczne zakończenie małżeńskiej kłótni. 14-latek wbił ojcu nóż w plecy

0
1915
Zdjęcie ilustracyjne

Tragicznie zakończył się konflikt 35-letniego mężczyzny z żoną (32 l.). Kłótni nie wytrzymał ich 14-letni syn. Wbił ojcu nóż w plecy. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala w Szczytnie, gdzie przeszedł poważną operację. 

Do tego rodzinnego dramatu doszło w sobotę, 26 września około godziny 22 w Rozogach. Awantury pomiędzy rodzicami nie wytrzymał 14-letni chłopiec. Chwycił za nóż i dźgnął ojca w plecy. Użył myśliwskiego noża, dlatego rana była poważna. Na miejsce wezwano policję wraz z pogotowiem ratunkowym.

Ratownicy postanowili nie wyciągać noża z pleców mężczyzny. Został on przetransportowany do szpitala i tam operowany. Nóż uszkodził przede wszystkim jelito grube. Stan mężczyzny udało się ustabilizować.

Na miejsce zdarzenia przybyli policyjni technicy razem z prokuratorem. Wykonano rutynowe czynności, takie jak zabezpieczenie śladów i przesłuchanie świadków. Następnie materiał został wysłany do III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Szczytnie, gdzie rozważane będą dalsze losy 14-latka.

Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności, chłopiec został w domu, pod opieką matki. Całemu zdarzeniu przyglądała się młodsza siostra chłopca. Sierżant Izabela Cyganiuk ze szczecińskiej policji poinformowała, że rodzina miała założoną niebieską kartę. Policja miała niejednokrotnie interweniować w tym domu.

 

Peryskop

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here