Wkładali zwierzętom rurki w odbyt i razili je prądem. Skandal na fermie futrzarskiej

Aktywiści walczący o prawa zwierząt pokazują prawdę o fermach futrzarskich. Nagrali, jak pracownicy fermy futrzarskiej w Zachodniopomorskiem wkładali jenotom rurki w odbyt i razili je prądem. Bulwersuje treść ich rozmów – pracownicy w niewybredny sposób żartowali z zabijania zwierząt. 

Śledztwo Fundacji Viva i Inicjatywa na Rzecz Zwierząt Basta! przeprowadzili śledztwo – w styczniu nagrali z ukrycia filmik, jak traktuje się zwierzęta na jednej z ferm futrzarskich w Zachodniopomorskiem. To, co zarejestrowali, jest wstrząsającym przykładem okrucieństwa i znieczulicy.

Działacze fundacji zgłosili już sprawę do prokuratury. Wydarzenia na fermie z Zachodniopomorskiem nie są niestety odosobnionym przypadkiem. Jak informuje Radio Zet, Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych wydał oświadczenie, w którym odciął się od fermy lisów i jenotów w Starej Dąbrowie.

W ubiegłym roku inne śledztwo aktywistów skończyło się skazaniem dwóch osób, byłych pracowników rzeźni w Stargardzie, którzy w sposób okrutny obchodzili się ze zwierzętami.

Jak to robią futrzarze

❗📢 Fundacja Viva! przedstawia: „Jak TO robią futrzarze?”💬 „A pamietasz jak ci w tamtym roku mówiłem BZYKAJ?”💬 „Ale ładny tyłek ma.”💬 „Się spierdział na koniec i tyle. I mu poszło nosem.”Styczeń 2020. 🦊 Macie wyjatkową okazję zobaczyć i usłyszeć jak naprawdę wygląda polski "PRZEMYSŁ FUTRZARSKI". 📽👁 Oceńcie sami. ◾ Śledztwo na fermie w woj. zachodniopomorskim zrealizowali aktywiści naszej kampanii Powstrzymajmy przemysłowy chów zwierząt we współpracy z BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt.◾ Nieumiejętne zabijanie zwierząt oraz zabijanie lisów i jenotów na oczach innych zwierząt były podstawą do złożenia przez nas i Adwokat Katarzyna Topczewska zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. ◾ Wesprzyj nasze działania: https://pomagam.pl/ujawniamyDowiedz się więcej o przemyśle furzarskim: Jutro będzie futro i https://jutrobedziefutro.pl/ 🦊

Opublikowany przez Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Poniedziałek, 10 lutego 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here