Zabójstwo kobiety w bliźniaczej ciąży. List gończy za byłym partnerem ofiary

Policjanci z województwa pomorskiego poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o zabójstwo 37-letniej kobiety. Ofiara zginęła od ciosów zadanych nożem. Była w bliźniaczej ciąży.

O zbrodnię podejrzewany jest Tomasz S., były partner kobiety. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie od wtorku 24 marca, kiedy rodzice ofiary znaleźli ciało 37-latki w jej mieszkaniu w Rumi w województwie pomorskim.

Kobieta, która była w bliźniaczej ciąży, została kilkukrotnie ugodzona nożem. Śledczy szybko wytypowali potencjalnego sprawcę. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Mariusz Duszyński przekazał również, że wobec Tomasza S. sformułowane zostały zarzuty oraz wystąpiono o tymczasowe aresztowanie.

Chociaż za mężczyzną wystawiono list gończy, to na razie prokuratura nie wydała zgody na publikację wizerunku podejrzanego. Za zabójstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat więzienia albo kara dożywotniego pozbawienia wolności. Śledczy zapewniają, że wcześniej nie otrzymywali żadnych sygnałów, aby w rodzinie zmarłej dochodziło do przemocy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here