Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali 37-latka z powiatu tomaszowskiego. Mężczyzna poszukiwany był za przestępstwa o charakterze pedofilskim, których dopuścił się za pośrednictwem Internetu. Łącznie do odbycia ma karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności. 37-latek trafił już do zakładu karnego.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 37-latka z powiatu tomaszowskiego. W poniedziałek, 22 stycznia br. zatrzymali go na terenie województwa śląskiego. Mężczyzna poszukiwany był od listopada ubiegłego roku.

37-latek poszukiwany był za to, że za pośrednictwem Internetu składał dziewczynkom poniżej 15 roku życia propozycje dokonania innej czynności seksualnej, jak również przesyłał im treści pornograficzne. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie 1 rok i 3  miesiące pozbawienia wolności.

We wtorek 37-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom  z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

Komentarze: